Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení terasy srubu se zámkem FAB Rámové zasklení pergol a teras

Názor klienta

Dobrý den,
rádi bychom poděkovali za velmi povedené provedení zasklení naší terasy. Jsme velice spokojení s tím jak to vypadá, funguje a také s úžasnou spoluprácí s Vaší firmou. Komunikace byla velmi příjemná a i při finálním provádění nám bylo lecos vysvětlováno - jak a kde to do sebe zapadá a funguje. Jsme víc než spokojení.
S pozdravem Zbyněk, Marie a Zbyněček Prančlovi
PS: kočka se vrátila a už s náma i mluví :-) :-) :-) Pánové co prováděli instalaci už budou vědět.

Informace k realizaci

Speciální přání klienta zasklít tuto krásnou terasu jsme splnili na jedničku. Ověřený zasklívací systém Plus s lakovanými profily do barvy zajistil dokonalé sladění se srubem. Všechny sestavy jsou posuvné, je to tedy skvělé řešení pro rychlé větrání či například stěhování nábytku. U boční sestavy, která zakončuje terasu jsme neinstalovali zábradlí z důvodu manipulace s gitterboxem. Na zimu je tedy možné přímo do terasy vyzvendnout gitterbox plný dřeva. 

Zasklení jsme realizovali včetně sešikmených pevných dílů, které jsme před výrobou pečlivě zaměřili laserovou technikou. Vše jen s minimálními tolerancemi a mezerami. Sestava schovaná uvnitř terasy disponuje zamykacím sloupkem s vložkou FAB. Ostatní sestavy mají zamykací madla s bajonetovým zámkem zevnitř. Jistota, že se dovnitř jen tak někdo nedostane, pokud neuvažuji o rozbití skla, které vydá hluk.

Zde také aplikace pěkných hliníkových parapetů instalovaných pod spodní kolejnice. Efektivní začištění hrany betonu a také jeho ochrana před zvětráváním a porostem mechu (či také ochrana hrany dlažby).

Proč zákazníci volí tento spolehlivý systém? Ochrana proti dešti, větru, sněhu. Dále proti prachu, hluku a ptactvu. Rozšíření prostoru pro celoroční využití.

Chcete si také rozšířit prostor pro bydlení? Zbavit se denního uklízení nábytku z terasy? Napište poptávku a připravíme pro Vás řešení.

4 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.