Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení velké pergoly Combi lakované do dřeva Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Krásná realizace zasklení pergoly nadchne nejen nové návštěvníky u klienta, ale také Vás. Podívejte se, jaký obrovský prostor vznikl k celoročnímu využití. Díky preciznímu vyměření, projektové dokumentaci a profesionální montáže jsme dodali kompletní zasklení v jedné etapě! Všimněte si zajímavého řešení spodních kolejnic, které jsou položené hliníkovými profily pro dlažbu vysokou cca. 6 cm. Kolejnice budou poté zapuštěné. Při instalaci kolejnic klient zároveň zašaloval kraj podesty a podbetonoval hliníkové extrudované parapety, které jsme také dodali.  Vevnitř tedy připraveno pro dlažbu a venku je možné na parapet šlápnout při vycházení. 

Zde vidíte rámový systém Combi s lakovanými profily a bezpečnostním sklem tvrzeným ESG 5 mm v čirém provedení. Všechny části až na boční sešikmené jsou posuvné a je možné pohodlně větrat, což je jistě v horkém létě k nezaplacení. 

Rádi Vám zasklíme Vaši velkou pergolu rámovým nebo bezrámovým systémem. Napište nám. Tvoříme individuální kalkulace na základě fotek nebo rozměrů, v krajním případě dle dokumentace od projektanta.

29 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.