Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení zastřešené terasy Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Zasklení této terasy nebo pergoly není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. V tomto případě jsme řešili uzavření přední a boční části pergoly posvným systémem společně s atypickým trojúhelníkovým dílem. Vzhledem k tomu, že pergola na přední části obsahuje vzpěry bylo nutné zasklívací systém usadit vně pergoly a pomocí sloupků si posuvné sestavy rozdělit a stabilizovat. Horní "L" profil zajistí držení horní kolejnice.

Díky rozdělení na dvě části jsme dokázali zprůměrovat nerovnou dlažbu a nerovnost není v současném stavu vidět. Křídla našeho systému totiž stojí / jezdí na spodní kolejnici, která musí být v absolutní vodorovině. Toto docílíme podložením na jedné určené straně kolejnice. Kolečka jsou ložisková, není třeba se obávat malé životnosti. V případě jejich letitého použivání jsou poté snadno uživatelsky vyměnitelné.

U druhé části jsme řešili atypický trojúhelníkový díl, který jsme přesně zaměřili a poté na místě namontovali. Sednul přesně na své místo. Zajímavostí je také naše dovednost vkládat dvířka pro kočky do skel. V tomto případě jsme nechali do skla vyříznout kulatou díru pro menšího psa a dvířka si poté klient řešil vlastní výrobou.

3 lidem se líbí tato realizace.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.