Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Dělící stěny a příčky

Dělící stěna s laminem

Rámové systémy je možné využít také pro oddělení vnitřních prostor ve Vašem domě, bytě či kanceláři. Stěny mohou být posuvné, pevné nebo kombinace obou. Jako výplň lze, kromě různých typů skla zvolit také polykarbonátové desky, laminované dřevotřísky nebo další materiály do 10 mm síly.

Interierové posuvné dělící stěny nemusí plnit pouze funkci oddělení prostorů, ale také funkci designovou, kdy doplní interieru potřebnou "útulnost". Výhodou našeho systému je jeho časově nenáročná, bezprašná montáž a demontáž.

Systém nemá speciální požadavky na údržbu. Konstrukce je vyrobena z hliníku v bílé vypalované barvě či eloxované variantě. Nabízíme Vám také vypalovanou barvu dle vzorníku RAL, můžete si tedy dělící stěnu tónovat vzhledem k interieru.

Bezpečnost především. To je heslo, kterého se držíme v oblasti dělících stěn. Díky použití tvrzených skel ESG si mohou vaše děti pohodlně a bezpečně hrát a v případě rozsypání skla se nikomu nic nestane. Sklo se roztříští a zanechá pouze neškodné kulaté střepy. Pokud byste se chtěli vyhnout tříštění skla, je možné zvolit bezpečnostní lepené sklo, které při rozbití zůstává v celku.

Další zajímavé informace:

Možnosti provedení:

 •  barevné provedení profilů v RAL 9010 bílá nebo ELOXované (stříbrná), za příplatek jakákoliv RAL dle vzorníku (prášková vypalovaná barva)
 •  konstrukce z hliníkových profilů pro dostatečnou tuhost
 •  kotevní prvky nerezové, nerezové spojovací prvky
 •  interierová kolejnice vysoká jen 17 mm, nezatěžujeme strop (vhodné např. do SDK), je možné ji dle dohody zapustit do podlahy (zajistí zákazník)
 •  přesné zaměření laserovou technikou
 •  vyrábíme na míru (na milimetry) - nejedná se o unifikované řešení, vše je vyrobeno pouze pro Vaši aplikaci. Vyrábíme také atypické zakázky
 •  na výběr mnoho variant výplní (sklo, lamino, polykarbonáty, kompozity, ...)
 •  snížení tepelných ztrát
 •  rychlá a bezpečná, bezprašná montáž i demontáž

Ke stažení:

 •  Stáhněte si dokument, kde jsou shrnuté vlastnosti dělicích chtěn

Rádi Vám samozřejmě vyjdeme vstříc a můžeme použít také další typy výplní, rozdělení apod. Rádi splníme Vaše přání, avšak dle možností montáže. Nebojte se poslat poptávku s Vaším atypickým řešením. Máme rádi výzvy.


Nejnovější realizace:

 

 • Dělící stěny a paravány

  vyrobíme pro Vás dělící stěny pro různé využití. Dělicí stěny na chodiště, v kanceláři, na pracoviště. Můžeme dělicí stěny nazvat i slovem paravány. Oddělovací paravany s různou výškou, za účelem optického rozdělení prostorů. Podívejte se na naše další realizace Výplně hliníkových rámů lze zvybrat z širokého množství deskových materiálů ( sklo, desky lamino, hliníkové sendvičové desky viz. foto…

  Přejít na detail

 • Dělící stěna s barevným sklem Lacobel

  Neprůhledná dělící stěna v technické místnosti. Jako výplň instalováno barevné sklo Lacobel v zeleném odstínu, sklo je podlepené folií. Pozor toto sklo je pouze jednostranně pohledové, což ale samozřejmě je v tomto případě v pořádku. Větrací mřížky kvůli možnosti větrání a odvodu vlhkosti.  Systém třech křídel lze v tomto případě otevírat z obou stran.

  Přejít na detail

 • Oddělené schodiště a akumulační nádrž

  Před instalací této dělící stěny vadilo zákazníkovi unikání tepla skrz schodiště do druhého patra / podkroví a také potřeboval nějakým způsobem ukrýt viditelnou akumulační nádrž. Díky použití našeho systému a přesného laserového měření jsme dokázali atypické tvary vyrobit a namontovat. Použitá výplň mléčné lepené bezpečnostní sklo je ideální volbou pro zachování elegance, ale také z funkčního…

  Přejít na detail

 • Dělící stěna MAXI v obýváku RD

  MAX dělicí stěna s třemi posuvnými křídly s bezpečnostním kaleným sklem k oddělení velkého obývacího pokoje od proskleného atria se schodištěm do prvního patra. Stěna je bezmála 4 m široká a tři posuvná křídla jsou na samé hranici max. šířky pro interierové aplikace. Boční díl od rohového sloupu je pak uzavřen pevným dílem (FIX) také s kaleným bezp. sklem. Spodní kolejnice byla již v předstihu…

  Přejít na detail

 • Dvoukřídlá dělicí stěna

  Dělicí stěna složená ze dvou posuvných křídel / jedno je zajištěné ke stěně / s mléčným bezpečnostním sklem typu CONEX 3.3.1 / mléčná folie uprostřed zajišťuje neprůhlednost, ale průsvitnost. V tomto případě uzavření odpočinkové koutku v podkroví rodinného domu. Rámy posuvných křídel - eloxovaný hliník- šedé provedení.

  Přejít na detail

 • Posuvné dveře s modrým PCD

  Zajímavý efekt při použití modrého dutinkového polykarbonátu v bytovém interieru. Posuvné dveře jsou z bílých hliníkových profiů lehké a plní svůj účel.

  Přejít na detail

 • Dělící stěna Combi s mléčným sklem, boční lamino

  Dělící  stěna odděluje prostor pro úschovu věcí, které nejsou denní potřeby a zároveň slouží jako designový prvek místnosti. Mléčné bezpečnostní sklo je neprůhledné, ale propustí dostatek světla pro zachování příjemného prosvětlení druhé části místnosti. Provedení zde vidíte typ "Combi 4D" tzn. panely se posouvají do jedné strany, celkem je otevřeno maximálně 3/4 prostoru. Křídla jezdí po…

  Přejít na detail

 • Dělící stěna Combi, lamino Dub Bardolino

  Luxusní dekor Dub Bardolino udělal z této stěny klenot pokoje. Spolehlivě dokáže tlumit zvuk a oddělit tak nově vzniklou ložnici. V případě potřeby lze celá stěna odsunout a zabere jen 1/4 šířky pokoje  cca. 85 cm. Nabízíme dělící stěny s laminovou výplní pouze v dekorech dostupných v sílách 8 nebo 10 mm. Ne vždy je dostupný dekor shodný s Vaším nábytkem, proto potom hledáme…

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.