Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Dělící stěny a příčky

Dělící stěna s laminem

Rámové systémy je možné využít také pro oddělení vnitřních prostor ve Vašem domě, bytě či kanceláři. Stěny mohou být posuvné, pevné nebo kombinace obou. Jako výplň lze, kromě různých typů skla zvolit také polykarbonátové desky, laminované dřevotřísky nebo další materiály do 10 mm síly.

Interierové posuvné dělící stěny nemusí plnit pouze funkci oddělení prostorů, ale také funkci designovou, kdy doplní interieru potřebnou "útulnost". Výhodou našeho systému je jeho časově nenáročná, bezprašná montáž a demontáž.

Systém nemá speciální požadavky na údržbu. Konstrukce je vyrobena z hliníku v bílé vypalované barvě či eloxované variantě. Nabízíme Vám také vypalovanou barvu dle vzorníku RAL, můžete si tedy dělící stěnu tónovat vzhledem k interieru.

Bezpečnost především. To je heslo, kterého se držíme v oblasti dělících stěn. Díky použití tvrzených skel ESG si mohou vaše děti pohodlně a bezpečně hrát a v případě rozsypání skla se nikomu nic nestane. Sklo se roztříští a zanechá pouze neškodné kulaté střepy. Pokud byste se chtěli vyhnout tříštění skla, je možné zvolit bezpečnostní lepené sklo, které při rozbití zůstává v celku.

Další zajímavé informace:

Možnosti provedení:

 •  barevné provedení profilů v RAL 9010 bílá nebo ELOXované (stříbrná), za příplatek jakákoliv RAL dle vzorníku (prášková vypalovaná barva)
 •  konstrukce z hliníkových profilů pro dostatečnou tuhost
 •  kotevní prvky nerezové, nerezové spojovací prvky
 •  interierová kolejnice vysoká jen 17 mm, nezatěžujeme strop (vhodné např. do SDK), je možné ji dle dohody zapustit do podlahy (zajistí zákazník)
 •  přesné zaměření laserovou technikou
 •  vyrábíme na míru (na milimetry) - nejedná se o unifikované řešení, vše je vyrobeno pouze pro Vaši aplikaci. Vyrábíme také atypické zakázky
 •  na výběr mnoho variant výplní (sklo, lamino, polykarbonáty, kompozity, ...)
 •  snížení tepelných ztrát
 •  rychlá a bezpečná, bezprašná montáž i demontáž

Ke stažení:

 •  Stáhněte si dokument, kde jsou shrnuté vlastnosti dělicích chtěn

Rádi Vám samozřejmě vyjdeme vstříc a můžeme použít také další typy výplní, rozdělení apod. Rádi splníme Vaše přání, avšak dle možností montáže. Nebojte se poslat poptávku s Vaším atypickým řešením. Máme rádi výzvy.


Nejnovější realizace:

 

 • Skleněné bezrámové mezipokojové dveře ESG 10 mm

  Nově v našem sortimentu naleznete skleněné bezrámové mezipokojové dveře. Tyto realizujeme ve více typech kování, je zde více možností, například se samozavíračem, aterací v otevřené poloze a dalších typů. Jsou vyrobeny z bezpečnostního tvrzeného skla ESG 8 nebo 10 mm v čirém, kouřovém, černém nebo mléčném provedení. Zde vidíte realizaci s mléčnou folií nalepenou na čirém skle. Je tedy možné v…

  Přejít na detail

 • Bezrámová dělící stěna

  Bezrámovým zasklením jsme vybavili dům našeho velmi váženého zákazníka. Tento systém jsme aplikovali do výklenku, kterým chodí do pergoly. Použité sklo tvrzené bezpečnostní splňuje požadavky k tomuto bezrámovému zasklení. Prostřední díly jsou posuvné, zavěšené na stropě. Více detailů rádi sdělíme, stačí vyplnit poptávku.

  Přejít na detail

 • Dělící stěna posuvná v dětském stacionáři

  Dělicí stěna v hlavní místnosti dětského stacionáře SVĚTLUŠKA (dnes Bazalka) v Českých Budějovicích. Posuvná stěna řeší rozdělení místnosti po větší část ročního období, ale při potřebě místnost znásobit se pouze stěna odsune do stran.

  Přejít na detail

 • Dělicí stěna v chemickém provozu

  Rozdělní pracovního prostoru v chemickém provozu na čistou a druhou zónu, kde se pracuje s práškovými barvami. Zajistili jsme bezprůvanovou část. Hliníkové profily - systémové, výplň lehký polykarbonát 8mm- čirý. Vyřešíme i komplikace s potrubím k radiátorům viz. foto. 

  Přejít na detail

 • Dělicí stěna jednací FIX + pos. dveře

  Ve velké místnosti kde, byla vytvořena dvě jednací pracoviště, bylo žádáno opticky lehké oddělení těchto pracovišť, z důvodu, aby se navzájem klienti nerušili. Proto vznikla pevná oddělená část se vstupem posuvnými dveřmi. Zadání splněno. Pozn. autora: stěna je snadno demontovatelná i pro použití v jiném objektu v případě stěhování.

  Přejít na detail

 • Dělicí stěna conex mléčný

  Sklem CONEX 4.4.1 jsme vyřešily uzavření mezer mezi trámy v podkroví. Sklo je upevněno na ručně vyrobené dubové příchytky vhodné pro tuto kompozici. Mezery mezi trámy a sklem byly žádané z důvodu cirkulace vzduchu v celém prostoru a také z důvodu nerovnosti trámů.

  Přejít na detail

 • Novinka! Otvíravé hliníkové dveře

  Do rámových systémů je možné zabudovat hliníkové otevíravé dveře Millennium 2000. Systém hliníkových dveří Millennium 2000 je vhodný pro aplikace v kombinaci s hliníkovými systémy v altánech či zimních zahradách, v přístřešcích a zádveřích rodinných domů, dále v obchodních prostorách a budovách. šířka rámu a křídla: 45 mm tloušťka hliníkových profilů: 2 mm rám je…

  Přejít na detail

 • Bílá dělící stěna z kuchyně do ložnice

  Rámová dělící stěna do interieru je vhodnou volbou pro ty z Vás, kteří potřebujete oddělit dva prostory zvukově nebo jako v tomto případě proti vniknutí domácích mazlíčků. Když nechcete, aby se k Vám při spánku dostali, prostě zatáhnete dělící stěnu. V tomto případě systém Combi 2D - tedy dvě křídla a zesílené profily. Otevřený stav cca. 50% šířky. Použité bezpečnostní sklo ESG 5 mm čiré je…

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.