Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Dělící stěny a příčky

Dělící stěna s laminem

Rámové systémy je možné využít také pro oddělení vnitřních prostor ve Vašem domě, bytě či kanceláři. Stěny mohou být posuvné, pevné nebo kombinace obou. Jako výplň lze, kromě různých typů skla zvolit také polykarbonátové desky, laminované dřevotřísky nebo další materiály do 10 mm síly.

Interierové posuvné dělící stěny nemusí plnit pouze funkci oddělení prostorů, ale také funkci designovou, kdy doplní interieru potřebnou "útulnost". Výhodou našeho systému je jeho časově nenáročná, bezprašná montáž a demontáž.

Systém nemá speciální požadavky na údržbu. Konstrukce je vyrobena z hliníku v bílé vypalované barvě či eloxované variantě. Nabízíme Vám také vypalovanou barvu dle vzorníku RAL, můžete si tedy dělící stěnu tónovat vzhledem k interieru.

Bezpečnost především. To je heslo, kterého se držíme v oblasti dělících stěn. Díky použití tvrzených skel ESG si mohou vaše děti pohodlně a bezpečně hrát a v případě rozsypání skla se nikomu nic nestane. Sklo se roztříští a zanechá pouze neškodné kulaté střepy. Pokud byste se chtěli vyhnout tříštění skla, je možné zvolit bezpečnostní lepené sklo, které při rozbití zůstává v celku.

Další zajímavé informace:

Možnosti provedení:

 •  barevné provedení profilů v RAL 9010 bílá nebo ELOXované (stříbrná), za příplatek jakákoliv RAL dle vzorníku (prášková vypalovaná barva)
 •  konstrukce z hliníkových profilů pro dostatečnou tuhost
 •  kotevní prvky nerezové, nerezové spojovací prvky
 •  interierová kolejnice vysoká jen 17 mm, nezatěžujeme strop (vhodné např. do SDK), je možné ji dle dohody zapustit do podlahy (zajistí zákazník)
 •  přesné zaměření laserovou technikou
 •  vyrábíme na míru (na milimetry) - nejedná se o unifikované řešení, vše je vyrobeno pouze pro Vaši aplikaci. Vyrábíme také atypické zakázky
 •  na výběr mnoho variant výplní (sklo, lamino, polykarbonáty, kompozity, ...)
 •  snížení tepelných ztrát
 •  rychlá a bezpečná, bezprašná montáž i demontáž

Ke stažení:

 •  Stáhněte si dokument, kde jsou shrnuté vlastnosti dělicích chtěn

Rádi Vám samozřejmě vyjdeme vstříc a můžeme použít také další typy výplní, rozdělení apod. Rádi splníme Vaše přání, avšak dle možností montáže. Nebojte se poslat poptávku s Vaším atypickým řešením. Máme rádi výzvy.


Nejnovější realizace:

 

 • dělící stěna - uzavřené schodiště z obýváku

  Oddělení schodiště od obytného interieru posuvnými křídly v hliníkových rámech a mléčným sklem CONEX 6,1 mm. Fígl je v zapuštěné kolejnici v plovoucí podlaze, která je zároveň s rovinou podlahy. Posuvné dveře oddělují schodiště do suterénu domu a do prvního nadzemního patra z bezpečnostních a tepelných důvodů.

  Přejít na detail

 • Zasklené schodiště

  Zasklení schodiště si přál zákazník z tepelných důvodů. Se zavřenou stěnou již neřeší velký teplotní šok při východu z obývacího pokoje. A malé děti byly také důvod jak zvýšit bezpečnost pohybu kolem schodiště. Stěna obsahuje sklo ČINČILA, Hliníkové RÁMY BARVA BÍLÁ

  Přejít na detail

 • Dělící stěna MAXI v obýváku RD

  MAX dělicí stěna s třemi posuvnými křídly s bezpečnostním kaleným sklem k oddělení velkého obývacího pokoje od proskleného atria se schodištěm do prvního patra. Stěna je bezmála 4 m široká a tři posuvná křídla jsou na samé hranici max. šířky pro interierové aplikace. Boční díl od rohového sloupu je pak uzavřen pevným dílem (FIX) také s kaleným bezp. sklem. Spodní kolejnice byla již v předstihu…

  Přejít na detail

 • Uzavření schodiště do podkroví a do suterénu

  Novostavba rodinného domu, kde jsme pro zákazníka vyřešili uzavření schodiště ze dvou důvodů. I) nežádoucí tepelné úniky. II) další člen rodiny, který se učí chodit a mohl by dolu po schodech spadnout a nahoru do patra se vydat bez dozoru. Výplň bezpečnostní sklo connex mléčný. Spodní kolejnice zapuštěna do plovoucí podlahy na úroveň podkladového betonu.

  Přejít na detail

 • Bezrámová dělící stěna

  Bezrámovým zasklením jsme vybavili dům našeho velmi váženého zákazníka. Tento systém jsme aplikovali do výklenku, kterým chodí do pergoly. Použité sklo tvrzené bezpečnostní splňuje požadavky k tomuto bezrámovému zasklení. Prostřední díly jsou posuvné, zavěšené na stropě. Více detailů rádi sdělíme, stačí vyplnit poptávku.

  Přejít na detail

 • Dělicí přídavná izolační stěna

  Na požadavek zákazníka posílit izolační schopnosti plastových oken jsme připravili rozpočet na dodávku a montáž přídavné posuvné izolační stěny s jednoduchým kaleným sklem. Dělení posuvných křídel odpovídá dělení oken, takže je stěna poměrně nenápadná, ale velice užitečná. Záměr investice jsme splnili přesně, dle očekávání zákazníka.

  Přejít na detail

 • Dělící stěna posuvná v dětském stacionáři

  Dělicí stěna v hlavní místnosti dětského stacionáře SVĚTLUŠKA (dnes Bazalka) v Českých Budějovicích. Posuvná stěna řeší rozdělení místnosti po větší část ročního období, ale při potřebě místnost znásobit se pouze stěna odsune do stran.

  Přejít na detail

 • Dělicí stěna v chemickém provozu

  Rozdělní pracovního prostoru v chemickém provozu na čistou a druhou zónu, kde se pracuje s práškovými barvami. Zajistili jsme bezprůvanovou část. Hliníkové profily - systémové, výplň lehký polykarbonát 8mm- čirý. Vyřešíme i komplikace s potrubím k radiátorům viz. foto. 

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.