Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zavětrování pergoly od louky Kolín Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Zasklení boční stěny pergoly pomocí lakovaného rámového systému Combi, zde ve variantě s šedými plastovými komponentami, což je velice neobvyklé, ale zajisté zajímavé. Klientka poptala zasklení této boční stěny terasy zejména kvůli velkému větru z přilehlé louky, která teprve čeká na zástavbu domy. Zde se velmi "zvedal" vítr a v pergole se nedalo pobývat. Zasklení jsme realizovali i přesto, že hrana spodní zámkové dlažby nebyla rovnoběžná s horní krokvicí. Toto jsme bravurně vyřešili pomocí stavitelných držáků, které se na místě nastavily dle potřeby. 

Systém Combi zajistí dostatečnou tuhost a designový vzhled. Lakovaná varianta "ladí" k dřevěné konstrukci pergoly. 

Tento systém čtyř křídel lze odsunout k jedné straně (zde ke stojině pergoly) atak jednoduše procházet kolem domu do zadního zahradního domku s nářadím. Otevřený stav tedy znamená tři uklizená křídla u stojiny a samozřejmě pevný horní sešikmený "fix".

Na detailních fotografiích, které se nebojíme ukázat můžete vidět velice přesnou "hodinářskou" práci našich pracovníků na montáži. Chcete být také hýčkáni naší péčí? Kontaktujte nás a připravíme Vám nabídku.

6 lidem se líbí tato realizace.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.