Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zavětrování pergoly Penzionu Č. Krumlov Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Máte postavenou svoji vysněnou pergolu, ale něco tomu chybí? Otravuje Vás pofukující vítr a Vy si nemůžete vychutnat svou ranní kávu? Proto jsme tady pro Vás. Reference zavětrování pergoly rámovým systémem Combi v lakované verzi sladěné k barvě dřeva je příkladnou ukázkou, jak může takto zavětrovaná pergola vypadat. 

Posuvná křídla zajistí možnost otevření v letních dnech, ale zároveň v případech povětrnosti je možné spolehlivě uzavřít a užívat si klidného pobytu v pergole. Přesné zaměření pergoly a výkresová dokumentace pomůže k dokonalému vzhledu zasklení, které vypadá jako plánované již při stavbě pergoly. Pevný sešikmený rám může být vybaven také otevíracím okénkem. V tomto případě to však nebylo nutné, protože ostatní stěny pergoly jsou prozatím bez zasklení. To bude prováděno v dalších letech.

Všechny komponenty v našich zasklívacích systémech jsou vytvořené pro jejich dlouhou životnost. Rámy Combi jsou pevnější variantou našich rámů. 

Zajímavostí na této referenci je také určitě použití spodního klínu pod kolejnici z důvodu spádu dlažby. Spád tedy vyrovnáme instalací hliníkového profilu seříznutého do přesného úhlu na formátovací pile. Tento není v podstatě vidět, až při detailním zkoumání na něj příjdete.

Ještě pro informaci: posuvné rámy byly zaskleny bezpečnostním tvrzeným sklem ESG 5 mm v čiré verzi. Na horní sešikmený díl bylo použito klasické sklo Float 4 mm, protože zde nehrozí rozbití běžným používáním. Na tato skla v tvrzené verzi jsou příplatky. Na Vaše přání samozřejmě může být horní díl vybaven také sklem ESG.

 

4 lidem se líbí tato realizace.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.