Infolinka

+420 777 727 328

Zasklívání lodžií, teras a balkonů je jedním ze základních kroků, jak bydlet ekologicky, komfortně a moderně

Viktor Karásek
Viktor Karásek
27.09.2015

„Naše systémy, které dodáváme, se vyznačují jednoduchou a lehkou konstrukcí, vysokou užitnou i estetickou kvalitou po celou dobu jejich životnosti. Mají moderní design a trvalou funkčnost při minimálních nárocích na údržbu“, říká majitel firmy Karásek

„Neviditelné zasklení“

Odborníci doporučují buď zasklívací systémy posuvných křídel v hliníkových rámech, nebo systémy bezrámových posuvných a otočných skleněných křídel. Produktem, který dokonale splývá s okolím a nenarušuje vzhled domu je bezrámový systém Vista pro lomené lodžie s betonovým nebo kovovým zábradlím. Je vyroben z čirého bezpečnostního skla tloušťky 6 milimetrů s broušenými hranami a z vodících hliníkových profilů. „spolu s uzavíracími profily a speciálním těsněním mezi křídly zajišťuje dokonalou těsnost konstrukce“, vysvětluje výhody „neviditelného“ zasklení Rostislav Karásek.

Druhým produktem, který zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím, je rámový posuvný zasklívací systém Plus. Tento systém je pro uzavírání balkonů a lodžií panelových domů univerzálním řešením.

„Je koncipován tak, aby byl použitelný pro všechny modulové rozměry i konstrukční soustavy“, uvedl odborník

Zasklívání je věda, která potřebuje odborníky

Vývoj všech zasklívacích systémů vždy probíhá ve spolupráci se specialisty různých oborů (tváření plastů, statika konstrukcí, stavební a konstrukční materiály), kteří svými návrhy a výpočty naddimenzovali sílu hliníkových profilů i tvary tak, aby systém jako celek byl schopen čelit síle i sání větru i v nejvyšších podlažích panelových domů. Hliníkové profily jsou povrchově upraveny vypalovaným lakem bíle barvy (nebo jiné barvy na přání) s předpovrchovou úpravou chromátováním, popřípadě eloxáží v barvě natur.

Veškerý použity materiál odolává korozi a je UV stabilní včetně tmelů. Tím je zaručena velmi dlouhá životnost celého systému a jeho bezchybná funkčnost po celou dobu životnosti. Novou řadou výrobků s použitím systému hliníkových profilů jsou konstrukce venkovních místností – altánů, zastřešení zápraží, kompletní realizace zimních zahrad, případě zastřešením bazénů.

Podobné články

Karásek - stínění zimní zahrady - rolety a baldachýn

Jak zastínit vaši zimní zahradu – Tipy a Triky

Víte, že zimní zahrada může být skvělé místo pro relax i v době, kdy se do ní opírá slunce? Stačí mít chytře vyřešené stínění a místo skleníku na tropické rostliny máte místo, kde vám bude příjemně pod jara do podzimu. Jaké možnosti máte? Pojďme se na to podívat!  Baldachýny a rolety – vnitřní stínění s…

Hliníková zimní zahrada

Stavba zimních zahrad: jak vybrat správný materiál pro konstrukci

Stavba zimní zahrady je poměrně velká investice a měli byste si ji dobře promyslet. Nejde jen o rozměry a vybavení, ale hlavně o materiál, ze kterého si ji necháte postavit. V současné době se na trhu můžete potkat s nabídkou zimních zahrad z hliníku, plastu nebo dřeva a každý materiál má své. Pojďme se na…

solar-protection-fabric-membranes-exterior-63267-1768437

Jak pečovat o markýzy

Markýzové látky jsou vyráběny ze 100% akrylátového vlákna. Jsou navrhovány a vyráběny pro venkovní použití a následující pokyny o péči je nutno respektovat v plném rozsahu. Pročtěte si tedy praktické rady, jak si udržet markýzu co nejdéle v plné kondici.

Nezávazná poptávka

Prosíme přiložte fotografie k poptávce, jsou důležité pro správně řešení.

Nahrát soubory

Tato pole jsou povinná.

Společnost Karásek s.r.o., IČ 251 64 589, se sídlem České Budějovice, Nemanická 437/5, PSČ 370 10, jako správce zpracovává osobní údaje. Společnost zpracovává osobní údaje v souladu s právními předpisy, především v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Společnost informuje, že každá fyzická osoba má právo na přístup k osobním údajům, právo na změnu údajů a právo na výmaz údajů, případně právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnost nepředává osobní údaje dál pro marketingové nebo jiné obchodní aktivity. Právo odvolat souhlas i dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů je možno využít v sídle společnosti nebo prostřednictvím emailu sekretarka@karasek.cz . V souvislosti se zpracováním osobních údajů má osoba právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.